PUFAS – Síla je v tradici, od roku 1928.

Již téměř 90 let vyrábíme malířské, renovační a stavební materiály.

Jsme si vědomi, že nároky na materiál se v oblasti renovací neustále zvyšují, proto klademe důraz na inovaci a vývoj nových, pokročilejších produktů.

Nejširší část portfolia výrobků PUFAS využijete při malířských pracích a drobných renovacích interiéru. Materiály k tapetování, lepidla, fixační přípravky, barvy, tmely a další potřeby k renovaci splňující kritéria nejvyšší kvality. Po renovaci uvedete objekt do pořádku s čistícími produkty Glutoclean® z portfolia PUFAS. Pod tímto označením naleznete kompletní nabídku profesionálních čistících potřeb.

Kvalita produktů PUFAS je naší prioritou. Nespočet mezinárodních certifikátů a spokojených velkoodběratelů to jen dokazuje. Každý den expedujeme do celého světa přes 400 tun materiálu. Ručíme však za každým jednotlivým výrobekem, který se dostane do rukou vám, spokojeným zákazníkům.

Časový vývoj společnosti PUFAS

Pokračujeme v rozšiřování výroby i skladů. V roce 2008 přicházíme s kompletním systémem pro čištění a údržbu Glutoclean®, který zaznamenává znatelný úspěch. V současnosti přistavujeme dalších 10.000 m2 skladů, což zvyšuje kapacitu na 30.000 paletových míst

Otevíráme pobočky decotric v Paříži a PUFAS v polské Poznani. Zakládáme značky Gustav Schmidt, Kreide Farbenwerk Rügen & Kittwerk Pirna. V roce 1999 integrujeme společnost Baufan, produkující rovněž stavební chemii. V roce 2003 přidáváme značku Glutolin®.

Zakládáme značku decotric®. Stále rosteme. Na začátku této éry je kapacita skladů kolem 5.000 paletových míst. Do roku 1990 zdvojnásobujeme obrat a sklady mají již 16.000 m2. Rozšiřujeme laboratoře, kanceláře i výrobní prostory.

Historie PUFAS sahá až do roku 1928, kdy Gottfried Jordan položil naše základy. Postupně upřesňujeme svou specializaci na materiály pro malíře – barvy a omítkové směsi. V roce 1960 přebírá velení syn Gerhard Jordan.